Tel:
Foshan BN Packaging Co.,Ltd
Foshan BN Packaging Co.,Ltd
Dom

Foshan BN Packaging Co.,Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Foshan BN Packaging Co.,Ltd profil firmy
Chiny Foshan BN Packaging Co.,Ltd profil firmy
Chiny Foshan BN Packaging Co.,Ltd profil firmy
1 2 3

Foshan BN Packaging Co.,Ltd

Od 2003 roku BN Packaging jest producentem elastycznych toreb do pakowania w Foshan City w prowincji Guangdong, torebkach z płaskim dnem, torebkach stojących, torebkach z fałdami bocznymi, torebkach z wylewkami, rolkach folii, workach próżniowych, torebkach retortowych, torebkach biodegradowalnych (kompostowalnych), dzieciach odporna torba, torby nadające się do recyklingu itp. Obsługiwane przez nas rynki, w tym branże takie jak kawa, herbata, żywność specjalistyczna i naturalna, proszek odżywczy, słodycze, artykuły medyczne, karma dla zwierząt domowych i inne. zapewnienie klientom niższego MOQ i wyższej jakości druku.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Oem/odm

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 90% - 100%

BN PACK posiada pełen pasji zespół, który z pasją pracuje nad zapewnieniem klientom najlepszych rozwiązań opakowaniowych i innowacyjnego rozwiązywania problemów dla klientów.BN PACK rozwinęła się z małej firmy zatrudniającej 5 osób w okresie przedsiębiorczości w 2003 roku do firmy liczącej obecnie ponad 100 osób.Zawsze wierzyliśmy, że rozwiązywanie problemów klientów i dostarczanie bardziej innowacyjnych rozwiązań to firma z realną przyszłością.Możemy pomóc klientom projektować, budować własne marki, a nawet przedstawiać klientom lokalnych dealerów.Swoimi szczerymi działaniami zaimponowaliśmy wielu klientom na całym świecie, dzięki czemu staliśmy się bardzo profesjonalnym i silnym zespołem.

Usługowe

Mamy kilku współpracujących klientów na całym świecie oraz partnerów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i innych miejscach.Nie tylko możemy odpowiadać na zapytania 24 godziny na dobę, ale mamy również profesjonalny zespół projektowy i doskonały zespół posprzedażowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby.Zapotrzebowanie na usługi projektowania opakowań, a także zapewnienie jakości produkcji.

Opakowanie Twojego produktu jest bardzo ważne, ponieważ pomoże Ci zdobyć pierwsze wrażenie konsumentów i zawładnąć rynkiem.Proszę nie lekceważyć znaczenia opakowania.Posiadanie partnera biznesowego z silną produkcją i mocą w pakowaniu może być wydajne i szybkie.Aby osiągnąć swoje cele, skontaktuj się z nami, aby omówić unikalne rozwiązania opakowaniowe dla Twojej firmy i produktów!Próbki można zamówić

 

Firma Zespół

BN Packaging posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, który jest w stanie badać nowoczesną technologię i wprowadzać innowacyjne pomysły, integrować koncepcje produktów korporacyjnych z projektem oraz opracowywać produkty o doskonałej wydajności, dużej wydajności i wygodzie operacja., Pięknie zadrukowane torby do pakowania.Ponad 20 lat bogatego doświadczenia w zakresie badań i rozwoju sprawia, że ​​technicy ci są bardziej przydatni w projektowaniu produktów i są stale aktualizowani, aby te opakowania były bardziej odpowiednie do potrzeb obecnego rynku.

Foshan BN Packaging Co.,Ltd
Bliźniacze miasto, Foshan, Chiny
Tel:86--18688249735
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Pokrowiec na stojąco dostawca. © 2022 - 2023 standpouch.com. All Rights Reserved.